تبلیغات
دكتر محمد علی نجفی - اسامی نفرات برتر كنكور

دكتر محمد علی نجفی

سازمان سنجش آموزش كشور اسامی 36 نفر برتر گروه‌های آزمایشی علوم تجربی، علوم ریاضی، علوم انسانی، زبانهای خارجی و هنر كنكور 88 را منتشر كرد.

بر اساس این گزارش در كنكور امسال تهرانی‌ها در صدر برترین‌ها قرار دارند و پس از آن داوطلبان شیرازی، یزدی و اصفهانی هر كدام با 4 داوطلب برتر قرار دارند.

در كنكور امسال بر خلاف كنكور سال گذشته سران با 19 برگزیده، 53 درصد نفرات برتر كنكور را تشكیل د‌اده و دختران با 17 برگزیده 47 درصد را به خود اختصاص داده‌اند.

گفتنی است، در كنكور امسال رستكار رحمانی تنها از جوانرود كرمانشاه نفر اول در دو گروه آزمایشی علوم تجربی و زبان‌های خارجی اعلام شده است.

اسامی نفرات برتر كنكور اعلام شد

ایسنا: اسامی 10 نفر اول 5 گروه آزمایشی كنكور88 اعلام شد.

سازمان سنجش آموزش كشور اسامی 36 نفر برتر گروه‌های آزمایشی علوم تجربی، علوم ریاضی، علوم انسانی، زبانهای خارجی و هنر كنكور 88 را منتشر كرد.

بر اساس این گزارش در كنكور امسال تهرانی‌ها در صدر برترین‌ها قرار دارند و پس از آن داوطلبان شیرازی، یزدی و اصفهانی هر كدام با 4 داوطلب برتر قرار دارند.

در كنكور امسال بر خلاف كنكور سال گذشته سران با 19 برگزیده، 53 درصد نفرات برتر كنكور را تشكیل د‌اده و دختران با 17 برگزیده 47 درصد را به خود اختصاص داده‌اند.

گفتنی است، در كنكور امسال رستكار رحمانی تنها از جوانرود كرمانشاه نفر اول در دو گروه آزمایشی علوم تجربی و زبان‌های خارجی اعلام شده است.

اسامی نفرات برتر كنكور 87 به تفكیك گروه آزمایشی به شرح زیر است:

گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی

معین فلاحتگر نفر اول از بهشهر

مسعود بهزادی نسب نفر دوم از شیراز

وهاب زارعی نفر سوم از مشهد

احسان عباسی نفر چهارم از اهواز

رامین فروزنده شهركی نفر پنجم از اصفهان

سجاد موذنی نفر ششم از اصفهان

مهدی گنجی نفر هفتم از اصفهان

امیر حسین افشاری نژاد نفر هشتم از تهران

مهدی جعفرنیای جهرمی نفر نهم از جهرم

شهریار آقایی میبدی نفر دهم از تهران


گروه آزمایشی علوم تجربی

رستكار رحمانی تنها نفر اول از جوانرود كرمانشاه

از سید میلاد حسینی الهاشمی نفر دوم از شیراز

لیلا شجاعی نفر سوم از تهران

سارا هرسینی نفر چهارم از كرج

مهراوه گرجانی نفر پنجم از سكونتك تبریز

مریم ساعت چی نفر ششم از یزد

ایلناز قطبی نفر هفتم از كرج

آرمین زرین تن نفر هشتم از تبریز

نادیا نوری یادكوری نفر نهم از شیراز

محمد جواد زارع نژاد اشكذری نفر دهم از یزد


گروه آزمایشی علوم انسانی

نرگس مباركی نفر اول از گرمسار

طیبه دیبایی نفر دوم از قم

آذر محمودی نفر سوم از تهران

منصوره مهدی‌یار نفر چهارم از شیراز

سپهر حسن خان پور نفر پنجم از تهران

فاطمه پوربرخورداری نفر ششم از زرند كرمان

محسن اهالی آباده نفر هفتم از یزد

مهسا دادجوخمامی از تهران و شمین اصغری لسكوكلایه از سمنان نفر هشتم

سینا حبیبی نفر دهم از نور

گروه آزمایشی هنر

شیما پورمحمدی نفر اول از تهران

ارمغان تقوایی نفر دوم از اراك

نیلوفر براری نفر سوم از تهران

گروه آْزمایشی زبان‌های خارجی

رستكار رحمانی تنها نفر اول از جوانرود كرمانشاه

محمد سعید هاشمی نفر دوم از اصفهان

نازیلا اكبریان راد نفر سوم از یزد

گفتنی است، نتایج اولیه كنكور88 فردا 10 مرداد ماه اعلام می‌شود و طی آن 996 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.



ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار كنكور، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 10 مرداد 1388 توسط Mohammad Ali Najafi
درباره وبلاگ